Jak do nas trafić?

DOJAZD SAMOCHODEM

Od strony Krakowa

Zjedź z Zakopianki w miejscowości Lubień (następny zjazd za Pcimiem) i kieruj się na Nowy Sącz, a następnie po dojechaniu do Mszany Dolnej, na pierwszych światłach skręć w prawo w kierunku Wadowic. Po przejechaniu ok. 8 km wjedziesz do Rabki Zdroju. Po ok. 2 km od tabliczki oznaczającej początek miasta zobaczysz tablicę reklamową naszego ośrodka Willa Luboń Wielki. W tym miejscu należy skręcić w prawo i drogą osiedlową dojedziesz pod sam dom.

Od strony Jordanowa

Dojeżdżając do Zakopianki, przetnij ją na wprost i dalej przez Skomielną Białą dojedziesz do Rabki. Nie skręcaj jednak do centrum, lecz po łuku w lewo kieruj się zgodnie z tablicą informacyjną na Nowy Sącz. Po przejechaniu około 3 km po lewej stronie drogi zobaczysz tablicę reklamową naszego ośrodka „Willa Luboń Wielki”.  W tym miejscu należy skręcić w lewo i drogą osiedlową dojedziesz pod sam dom.

DOJAZD KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ

Z dworca autobusów w Rabce

Z dworca autobusowego odjeżdżają również busy. Należy jechać busem w kierunku Mszany Dolnej lub Olszówki i wysiąść w dzielnicy Zaryte koło szkoły podstawowej a następnie cofnąć się do tablicy informacyjnej naszego ośrodka (kilkadziesiąt metrów).

DOJAZD POCIĄGIEM

Do dworca PKP w Rabce/Chabówce

Pociągi dojeżdżają do stacji Rabka Zdrój lub do stacji Chabówka. Spod dworca kolejowego w Rabce Zdroju odjeżdżają busy w kierunku Mszany Dolnej lub Olszówki. Z Chabówki do Rabki Zdroju należy również dojechać busem. Wysiądź na dworcu busówi przesiądź się do busa jadącego w kierunku Mszany Dolnej lub Olszówki . Wysiądź w dzielnicy Zaryte koło szkoły podstawowej i cofnij się  ok. 50 metrów do tablicy informacyjnej naszego ośrodka.