Witaj drogi czytelniku!

Nazywamy się Anna i Zbigniew Wiergowscy. Od 12 lat prowadzimy noclegi w Rabce. Zamieszkaliśmy tam z zamiłowania do gór i pięknej przyrody. Chcieliśmy przede wszystkim uciec od hałasu i zanieczyszczeń wielkiego miasta, w którym wcześniej mieszkaliśmy. .Naszym gościom gwarantujemy moc atrakcji, a przede wszystkim wyjątkowe miejsce do odpoczynku i relaksu z dala od wielkich aglomeracji. Spędzając wczasy w górach polecamy podjąć terapię odchudzającą, gdyż warto wykorzystać górskie powietrze, które oczyszcza organizm z toksyn i pomaga w pełni je zregenerować. Stosując przy tym dietę warzywno-owocową można uzyskać zaskakujące rezultaty. Nasz ośrodek wypoczynkowy oferuje noclegi z dala od centrum Rabki, gdyż chcemy aby nasi goście spędzali wakacje jak najbliżej przyrody. Odwiedzającym staramy się urozmaicić i zorganizować czas, by zobaczyli jak najwięcej tutejszych atrakcji.

Poza chodzeniem i jazdą rowerem po górach organizujemy ogniska i kuligi. Jesteśmy bardzo aktywni fizycznie i chcemy tym zapałem zarazić naszych gości.

Kronika pobytu naszych gości

Nasi goście w kronice zostawiają ślad swojego pobytu. Opisują swoje wrażenia związane z jakością obsługi, komfortem pokoi, atrakcjami i wyżywieniem. Oto kilka przykładowych wpisów.