Nasz ośrodek

Nasz ośrodek "Willa Luboń Wielki" położony jest w pięknej okolicy Rabki Zdroju, na granicy Beskidu Wyspowego i Gorców, wśród dziewiczo czystych lasów i łąk. Nie ma tu przemysłu ani zgiełku miasta. Znajdziesz tutaj jedynie spokój, którego Twój umysł i ciało potrzebują

Nasze góry są najpiękniejsze!

Położenie naszego Ośrodka umożliwia nieskończone warianty wycieczek górskich. W okolicy domu znajduje się pasmo Beskidu Wyspowego z pięknymi kopulastymi szczytami, a zaraz obok rozciągają się majestatyczne Gorce. Niedaleko jest także w Pieniny i pasmo Babiej Góry. Warto zwiedzać i podziwiać! .

Rodzinny Park Rozrywki "RABKOLAND"

Wyjątkową atrakcją dla dzieci, i nie tylko jest z pewnością Rabkoland. Zdjęcia mówią same za siebie. Warto odwiedzić jedną z największych atrakcji Rabki Zdroju.

Gabinety terapeutyczne

Posiadamy bogatą ofertę urządzeń terapeutycznych do wykonywania zabiegów .

Zdjęcia pokoi

Posiadamy pokoje z pełnym węzłem sanitarnym i z balkonem, z którego roztacza się piękny widok na okoliczne góry. Na wyposażeniu znajduje się telewizor i czajnik. Pokoje są w zasięgu sieci bezprzewodowego internetu..

 

Wycieczka w Pieniny

Jedną z atrakcji pobytu w naszym ośrodku jest przepiękna wycieczka do perły górskich kurortów - Szczawnicy. Po drodze zwiedzamy inne piękne miejsca, jak: Niedzicę i Czorsztyn wraz z ich zamkami, zaporę w Niedzicy, uczestniczymy w wycieczce promem po zalewie czorsztyńskim, wyjeżdżamy wyciągiem na górę Palenicę oraz zwiedzamy zabytkowy kościółek w Dębnie. Dla wprawniejszych uczestników wycieczki wspinamy się Sokolicę i podziwiamy z jej szczytu piekne widoki przełomu Dunajca